Rolimpex Oficjalnym Partnerem reprezentacji Polski Amp Futbol!

Ważne wzmocnienie reprezentacji Polski Amp Futbol przed wrześniowymi mistrzostwami Europy w Krakowie. Oficjalnym Partnerem gospodarzy turnieju została firma Rolimpex.

Rolimpex to firma z dużymi tradycjami, która od lat angażuje się w rozwój polskiej piłki nożnej wspierając lokalne kluby piłkarskie. Wspieranie reprezentacji Polski, i to tak wyjątkowej, podczas Mistrzostw Europy to dla nas świetna sprawa i duże wyróżnienie. Z przyjemnością dołączyliśmy do ampfutbolowej rodziny i razem z naszymi pracownikami i klientami będziemy trzymać kciuki za biało-czerwonych. – mówi Jarosław Wójtowicz, Wiceprezes Zarządu firmy.

Logo Rolimpex pojawi się na spodenkach meczowych ampfutbolowej reprezentacji Polski. Umowa została podpisana na dwa lata, więc obejmie nie tylko występ biało-czerwonych na mistrzostwach Europy, ale też na przyszłorocznych Mistrzostwach Świata. Polacy na obu tych imprezach zapowiadają walkę o medale.

Cieszymy się że w tych niełatwych dla sportu czasach dołącza do nas tak duży sponsor. Liczymy, że dzięki tej współpracy będziemy mogli jeszcze lepiej przygotować się do zbliżających się Mistrzostw Europy w Krakowie i jeszcze mocniej rozwijać amputbol w naszym kraju. – mówi Mateusz Widłak, prezes Amp Futbol Polska.

Przy wsparciu nowego Oficjalnego Partnera reprezentacja Polski już w maju rozegra dwumecz z najlepszą obecnie drużyną na świecie – Turcją. Starcie z mistrzami Europy odbędzie się w Krakowie na stadionie Prądniczanki i będzie transmitowane na ogólnopolskiej antenie TVP Sport. Będzie to kolejny, bardzo ważny etap przygotowań Biało-czerwonych do walki o medale podczas ampfutbolowego EURO 2021.

Rolimpex S.A. to uznana i dynamicznie rozwijająca się firma sektora nasiennego, posiadająca niezbędne doświadczenie i wieloletnią tradycję (od 1951r.). Jest właścicielem uznanych na rynku marek: Graminex, Najlepsze Trawy z Iławy oraz Nasiennik. Działalność operacyjna Spółki prowadzona jest w zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Iławie, Rudzienicach, Jędrychowie i Białogardzie. Po przejęciu w grudniu 2019r. przez firmę PPH Agronas Sp. Z o.o., stała się częścią jednej z największych w Polsce nasiennych grup kapitałowych (Agronas & Rolimpex).

www.rolimpexsa.pl