Wyniki – PZU Amp Futbol Ekstraklasa 2022

  • II turniej sezonu 2022 – Uniejów

  1. TSP Kuloodporni Bielsko-Biała
  2. Legia Amp Futbol
  3. Warta Poznań
  4. Nowe Technologie Różyca
  5. Stal Rzeszów

   więcej o turnieju >>>

  • Król Strzelców Turnieju: Bartosz Łastowski – 8 bramek (TS Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała)
  • Najlepszy Zawodnik Turnieju: Bartosz Łastowski (TS Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała)
  • Najlepszy Bramkarz Turnieju: Kamil Nowak (TSP Kuloodporni Bielsko-Biała)
  • sobota 23 kwietnia:

    Nowe Technologie Różyca – TSP Kuloodporni Bielsko-Biała 0:8
    gole: R. Bieńkowski 5′ (B. Łastowski), B. Łastowski 7′ (bez asysty), B. Łastowski 20′ (D. Dobkowski), B. Łastowski 21′ (bez asysty), D. Dobkowski 27′ (T. Miś), B. Łastowski 29′ (R. Bieńkowski), B. Łastowski 31′ (bez asysty), D. Dobkowski 39′ (Ł. Miśkiewicz)
    żółte kartki: –
    Stal Rzeszów – Legia Warszawa 0:5
    gole: A. Bąk 3′ (M. Adamczyk), M. Aharchi 20+1′ (M. Adamczyk), M. Adamczyk 30′ (M. Aharchi), M. Moroz 33′ (M. Adamczyk), M. Moroz 39′ (T. Sokol)
    żółte kartki: –
    Warta Poznań – TSP Kuloodporni Bielsko-Biała 1:4
    gole: M. Warakomski 1′ (M. Oleksy) – R. Bieńkowski 2′ (B. Łastowski), R. Bieńkowski 13′ (D. Dobkowski), M. Oleksy 20′ (b. samobójcza), D. Dobkowski 40+1′ (M. Kabała)
    żółte kartki: –
    Nowe Technologie Różyca – Legia Warszawa 0:4
    gole: M. Adamczyk 3′ (M. Aharchi), M. Moroz 11′ (M. Aharchi), A. Bąk 26′ (M. Moroz), T. Sokol 32′ (bez asysty)
    żółte kartki: –
    Stal Rzeszów – Warta Poznań 0:3
    gole: D. Kaczmarek 10′ (bez asysty), M. Warakomski 20+1′ (D. Nowak), J. Konieczny 29′ (M. Oleksy)
    żółte kartki: –

  • niedziela 24 kwietnia: 

    Stal Rzeszów – TSP Kuloodporni Bielsko-Biała 0:8
    gole: R. Bieńkowski 3′ (B. Łastowski), B. Łastowski 7′ (K. Wrona), R. Bieńkowski 10′ (rzut karny), B. Łastowski 16′ (K. Wrona), K. Wrona 20′ (R. Bieńkowski), B. Łastowski 20+1′ (K. Wrona), , S. Ziółkowski 33′ (B. Łastowski), D. Dobkowski 38′ (bez asysty)
    żółte kartki:
    Legia Warszawa – Warta Poznań 4:2
    gole: M. Adamczyk 3′ (M. Aharchi), M. Adamczyk 13′ (M. Aharchi), A. Stanecki 20+1′ (M. Aharchi), M. Aharchi 23′ (rzut karny) – P. Wykrota 5′ (b. samobójcza), M. Oleksy 8′ (M. Warakomski)
    żółte kartki: D. Kaczmarek 20+3′, T. Kalitka PO MECZU (Warta Poznań)
    Nowe Technologie Różyca – Stal Rzeszów 3:1
    gole: M. Mayali 20+1′ (S. Idowski) , A. Szczęsny 23′ (b. samobójcza), S. Budner 40+1′ (S. Plicha) – A. Szczęsny 1′ (bez asysty)
    żółte kartki: –
    TSP Kuloodporni Bielsko-Biała – Legia Warszawa 1:0
    gole: M. Kabała 11′ (D. Dobkowski)
    żółte kartki: P. Mizera 27′, M. Kabała 39′, R. Bieńkowski 39′ (TSP Kuloodporni Bielsko-Biała), A. Bąk 28′ (Legia Warszawa)
    Nowe Technologie Różyca – Warta Poznań 0:0
    gole: –
    żółte kartki: M. Mayali 29′ (Nowe Technologie Różyca)

  • I turniej sezonu 2022 – Poznań

  1. Legia Amp Futbol
  2. TSP Kuloodporni Bielsko-Biała
  3. Wisła Kraków
  4. Nowe Technologie Różyca
  5. Warta Poznań

   więcej o turnieju >>>

  • Król Strzelców Turnieju: Mohammed Aharchi – 8 bramek (Legia Warszawa)
  • Najlepszy Zawodnik Turnieju: Mohammed Aharchi  (Legia Warszawa)
  • Najlepszy Bramkarz Turnieju: Ałeksandr Kupryjanow (Nowe Technologie Różyca)
  • sobota 26 marca:

    Warta Poznań – Nowe Technologie Różyca 0:1 (0:1)
    gole: S. Budner 3′ (S. Plicha)
    żółte kartki: D. Wieczorek 20′, S. Idowski 36′ (Nowe Technologie Różyca)
    TSP Kuloodporni Bielsko-Biała – Wisła Kraków 1:0 (0:0)
    gole: B. Łastowski 30′ (M. Kabała)
    żółte kartki: S. Ziółkowski 27′, R. Bieńkowski 31′, B. Łastowski 40+2′ (TSP Kuloodporni Bielsko-Biała)
    Nowe Technologie Różyca – Legia Warszawa 0:4 (0:0)
    gole: M. Aharchi 32′ (bez asysty), A. Bąk 34′ (bez asysty), M. Aharchi 40′ (rzut karny), M. Aharchi 40+1′ (M. Adamczyk)
    żółte kartki: S. Smolarek 21′, S. Budner 32′, M. Pryk 39′ (Nowe Technologie Różyca)
    Warta Poznań – TSP Kuloodporni Bielsko-Biała 2:1 (2:0)
    gole: M. Oleksy 16′ (M. Warakomski), M. Warakomski 20+1′ (B. Skrzypek) – D. Dobkowski 27′ (bez asysty)
    żółte kartki: M. Warakomski 21′, P. Nadobny 38′ (Warta Poznań), D. Dobkowski 40+3′ (TSP Podbeskidzie Bielsko-Biała)
    Legia Warszawa – Wisła Kraków 3:2 (2:1)
    gole: M. Adamczyk 1′ (M. Aharchi), M. Aharchi 9′ (M. Adamczyk), M. Aharchi 26′ (A. Bąk) – M. Guszkiewicz 12′ (K. Kapłon), K. Kapłon 36′ (bez asysty)
    żółte kartki: A. Stolikowski 19′, M. Aharchi 31′ (Legia Warszawa), K. Grygiel 19′, A. Alabi Bamgpopa 37′, K. Moszumański 40+2′, B. Kapłon 40+3′ (Wisła Kraków)

  • niedziela 27 marca: 

    Wisła Kraków – Nowe Technologie Różyca 4:0 (3:0)
    gole: T. Pytlowski 3′ (K. Grygiel), K. Kapłon 12′ (J. Kożuch), K. Kapłon 18′ (J. Kożuch), M. Łubiarz 40+2′ (K. Grygiel)
    żółte kartki: –
    TSP Kuloodporni Bielsko-Biała – Legia Warszawa 1:1 (1:0)
    gole: R. Bieńkowski 5′ (bez asysty) – M. Aharchi 38′ (rzut karny)
    żółte kartki: A. Stanecki 4′, A. Stolikowski 7′, M. Aharchi 20+1′ (Legia Warszawa), R. Bieńkowski 7′, D. Dobkowski 20+1′, M. Kabała 27′, T. Miś 29′, P. Mizera PO MECZU (TSP Kuloodporni Bielsko-Biała)
    Warta Poznań – Wisła Kraków 0:7 (0:3)
    gole: M. Guszkiewicz 12′ (K. Grygiel), P. Świercz 19′ (bez asysty), P. Świercz 20+1′ (M. Łubiarz), K. Rosiek 31′ (J. Kożuch), A. Alabi Bamgpopa 35′ (M. Guszkiewicz), M. Guszkiewicz 39′ (K. Rosiek), M. Guszkiewicz 40+2′ (A. Alabi Bamgpopa)
    żółte kartki: –
    Nowe Technologie Rózyca – TSP Kuloodporni Bielsko-Biała 0:6 (0:5)
    gole: M. Kabała 6′ (bez asysty), K. Wrona 9′ (B. Łastowski), M. Kabała 10′ (R. Bieńkowski), R. Bieńkowski 16′ (bez asysty), R. Bieńkowski (bez asysty), B. Łastowski 36′ (P. Skorka)
    żółte kartki: –
    Warta Poznań – Legia Warszawa 0:2 (0:1)
    gole: M. Aharchi 18′ (bez asysty), M. Aharchi 40+1′ (bez asysty)
    żółte kartki: M. Aharchi 40+1′ (Legia Warszawa)

Projekt współfinansowany ze środków: