Juniorzy w akcji. Czas na kolejne zgrupowanie najmłodszych ampfutbolistów!

Dużo pozytywnej energii czeka na nas w trakcie juniorskiego zgrupowania ampfutbolistów. Przyszli kadrowicze będą trenowali dwa dni w Warszawie 10 i 11 października.

Junior Amp Futbol to projekt skierowany do dzieci i młodzieży po amputacjach oraz z wadami kończyn. Udział w zgrupowaniach jest darmowy, a zawodnicy wraz z rodzicami w wakacje mają możliwość uczestniczenia w międzynarodowym obozie dla juniorów z całego świata.

Jesienne zgrupowanie będzie kolejnym już po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej ogólnopolskim lockdown’em. Trenerami młodych ampfutbolistów są między innymi Marek Dragosz oraz Przemysław Świercz. Ten pierwszy na co dzień jest trenerem reprezentacji Polski Amp Futbol, drugi – jej kapitanem.

Do Warszawy, oprócz najmłodszych ampfutbolistów, przyjadą również zawodnicy, którzy mają za sobą już pierwsze seniorskie doświadczenie. Jacek Konieczny będzie mógł opowiedzieć o swoich pierwszych trafieniach w reprezentacji Polski, natomiast Olaf Tokarski o debiutanckim golu w barwach Husarii Kraków na ostatnim turnieju ligowym. Celem programu Junior Amp Futbol jest również jak najlepsze przygotowanie zawodników do występów ze starszymi kolegami.

SPONSOREM GŁÓWNYM PROGRAMU JUNIOR AMP FUTBOL JEST ENERGA GRUPA ORLEN

PROJEKT WSPIERA UEFA FOUNDATION