Wyniki – PZU Amp Futbol Ekstraklasa 2021

  • IV turniej sezonu 2021 – Warszawa 

  1. Legia Amp Futbol
  2. Wisła Kraków
  3. Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała
  4. Warta Poznań
  5. Widzew Łódź

   więcej o turnieju >>>

  • Król Strzelców Turnieju: Bartosz Łastowski (Legia Amp Futbol)
  • Najlepszy Zawodnik Turnieju: Bartosz Łastowski (Legia Amp Futbol)
  • Najlepszy Bramkarz Turnieju: Przemysław Nadobny (Warta Poznań)

         sobota 23 października:

    • Legia Warszawa – Warta Poznań 3:0
      gole: B. Łastowski 16′ (A. Bąk), B. Łastowski 27′ (M. Ślusarczyk), B. Łastowski 33′ (bez asysty)
      Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała – Widzew Łódź 4:0
      gole: M. Kabała 14′ (K. Wrona), K. Wrona 28′ (bez asysty), K. Wrona 31′ (bez asysty), S. Budner 40 (bramka samobójcza)
      żółte kartki: D. Wieczorek 27′, S. Plicha 38′ (Widzew Łódź)
      Wisła Kraków – Warta Poznań 1:0
      gol: K. Grygiel 34′ (P. Świercz)
      żółta kartka: M. Moroz 40+2 (Warta Poznań)
      Legia Warszawa – Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała 0:0
      żółta kartka: M. Szczepaniak 34′ (trener, Legia Warszawa)
      Wisła Kraków – Widzew Łódź 6:0
    • gole: P. Świercz 7′ (rzut karny), K. Kapłon 16′ (bez asysty), K. Kapłon 18′ (K. Grygiel), K. Kapłon 20′ (K. Grygiel), K. Grygiel 33′ (P. Świercz), K. Grygiel 37′ (K. Kapłon)

         niedziela 24 października:

    • Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała – Warta Poznań 1:0
      gol: R. Bieńkowski 15′ (bez asysty)
      Legia Warszawa – Wisła Kraków 3:0
      gole: M. Ślusarczyk 14′ (B. Łastowski), M. Adamczyk 32′ (B. Łastowski), J. Kożuch 40+3′ (bez asysty)
      Warta Poznań – Widzew Łódź 1:0
      gol: M. Warakowski 38′ (D. Nowak)
      żółte kartki: M. Pryk 10′, D. Wieczorek 29′, 39′ (Widzew Łódź)
      czerwona kartka: D. Wieczorek 39′ (Widzew Łódź)
      Wisła Kraków – Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała 3:1
      gole: K. Kapłon 18′ (K. Grygiel), K. Rosiek 33′ (K. Grygiel), K. Grygiel 38′ (K. Kapłon) – R. Bieńkowski 15′ (bez asysty)
      żółte kartki: P. Fajtanowski 20+2′ (Wisła Kraków) – S. Ziółkowski 6′, 18′ (Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała)
      czerwona kartka: S. Ziółkowski 18′ (Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała)
      Legia Warszawa – Widzew Łódź 10:0
    • gole: B. Łastowski 5′ (J. Kożuch), J. Kożuch 10′ (bez asysty), B. Łastowski 18′ (bez asysty), M. Adamczyk 19′ (J. Kożuch), B. Łastowski 20′ (M. Adamczyk), A. Stolikowski 22′ (M. Adamczyk), M. Adamczyk 34′ (bez asysty), J. Kożuch 39′ (B. Łastowski), M. Adamczyk 40′ (B. Łastowski)

  • III turniej sezonu 2021 – Łódź

  1. Legia Amp Futbol
  2. Wisła Kraków
  3. Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała
  4. Widzew Łódź Amp Futbol
  5. Warta Poznań

   więcej o turnieju >>>

  • Król Strzelców Turnieju: Krystian Kapłon (Wisła Kraków)
  • Najlepszy Zawodnik Turnieju: Jakub Kożuch (Legia Amp Futbol)
  • Najlepszy Bramkarz Turnieju: Igor Woźniak (Wisła Kraków)

         sobota 2 października:

    • Widzew Łódź – Wisła Kraków 0:3
      gole: K. Kapłon 30′ (bez asysty), M. Guszkiewicz 35′ (bez asysty), K. Grygiel 40+1′ (K. Kapłon)
      TSP Kuloodporni Bielsko-Biała – Warta Poznań 6:0
      gole: D. Dobkowski 4′ (R. Bieńkowski), D. Dobkowski 7′ (R. Bieńkowski), R. Bieńkowski 8′ (D. Dobkowski), M. Kabała 23′ (R. Bieńkowski), K. Wrona 32′ (bez asysty), D. Dobkowski 40+2′ (rzut karny)
      żółte kartki: S. Ziółkowski 35′ (TSP Kuloodporni)
      Wisła Kraków – Legia Warszawa 1:3
      gole: K. Kapłon 11′ (K. Rosiek) – A. Bąk 20+2′ (B. Łastowski), B. Łastowski 28′ (M. Adamczyk), B. Łastowski 40+2′ (J. Kożuch)
      żółte kartki: M. Szczepaniak 32′, M. Ślusarczyk 40+3′ (Legia Warszawa)
      Widzew Łódź – TSP Kuloodporni Bielsko-Biała 0:5
      gole: R. Bieńkowski 5′ (rzut karny), D. Dobkowski 20′ (K. Wrona), D. Dobkowski 22′ (K. Wrona), P. Skorka 32′ (R. Bieńkowski), M. Kabała 35′ (R. Bieńkowski)
      żółte kartki: M. Makali 4′, M. Pryk 37′ (Widzew Łódź)
    • czerwone kartki: S. Idowski 20+2′ (Widzew Łódź)
      Legia Warszawa – Warta Poznań 7:0
      gole: J. Kożuch 3′ (B. Łastowski), J. Kożuch 11′ (A. Bąk), B. Łastowski 14′ (M. Adamczyk), J. Kożuch 23′ (M. Adamczyk), B. Łastowski 28′ (A. Stanecki), M. Adamczyk 20′ (bez asysty), M. Adamczyk 38′ (B. Łastowski)
      żółte kartki: M. Warakomski 5′ (Warta Poznań)

         niedziela 3 października:

    • TSP Kuloodporni Bielsko-Biała – Wisła Kraków 1:3
      gole: R. Bieńkowski 30′ (bez asysty) – K. Grygiel 12′ (K. Kapłon), K. Kapłon 14′ (K. Rosiek), M. Łubiarz 19′ (K. Grygiel)
      żółte kartki: M. Łubiarz 29′ (Wisła Kraków), S. Ziółkowski 39′, S. Ziółkowski 40+2′ (TSP Kuloodporni)
    • czerwone kartki: M. Łubiarz 39′ (Wisła Kraków), S. Ziółkowski 40+2′ (TSP Kuloodporni)
      Widzew Łódź – Legia Warszawa 0:6
      gole: M. Adamczyk 6′ (J. Kożuch), J. Kożuch 12′ (M. Adamczyk), B. Łastowski 25′ (M. Adamczyk), M. Ślusarczyk 27′ (B. Łastowski), T. Bauer 39′ (bramka samobójcza), M. Ślusarczyk 40+2′ (M. Adamczyk)
      żółte kartki: D. Wieczorek 38′ (Widzew Łódź)
      Wisła Kraków – Warta Poznań 7:1
      gole: K. Kapłon 3′ (K. Grygiel), K. Grygiel 5′ (K. Kapłon), K. Kapłon 6′ (K. Grygiel), K. Kapłon 20′ (O. Tokarski), O. Tokarski 25′ (K. Kapłon), O. Tokarski 26′ (K. Grygiel), K. Kapłon 38′ (rzut karny) – M. Oleksy 14′ (B. Skrzypek)
      Legia Warszawa – TSP Kuloodporni Bielsko-Biała 1:0
      gole: B. Łastowski 7′ (J. Kożuch)
      żółte kartki: B. Łastowski 4′ (Legia Warszawa), M. Kabała 40+1′ (TSP Kuloodporni)
      Widzew Łódź – Warta Poznań 2:2
      gole: D. Nowotny 3′ (bez asysty), B. Lunaschi 40+2′ S. Plicha) – M. Kowalczyk 15′ (bramka samobójcza), M. Oleksy 25′ (B. Skrzypek)
      żółte kartki: R. Chorąży 28′, R. Chorąży 33′, A. Olszewski 33′ (Widzew Łódź), B. Skrzypek 37′ (Warta Poznań); czerwone kartki: R. Chorąży 33′, A. Olszewski 33′ (Widzew Łódź)
  • II turniej sezonu 2021 – Bielsko-Biała

  1. Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała
  2. Wisła Kraków
  3. Legia Amp Futbol
  4. Warta Poznań
  5. Widzew Łódź Amp Futbol

   więcej o turnieju >>>

  • Król Strzelców Turnieju: Krystian Kapłon (Wisła Kraków)
  • Najlepszy Zawodnik Turnieju: Łukasz Miśkiewicz (Podbeskidzie Kuloodporni)
  • Najlepszy Bramkarz Turnieju: Łukasz Miśkiewicz (Podbeskidzie Kuloodporni)
    • sobota 26 czerwca:

    • TSP Kuloodporni Bielsko-Biała – Legia Warszawa 1:1 (0:0)
      gole: R. Bieńkowski 29′ (D. Dobkowski) – M. Adamczyk 26′ (bez asysty)
      żółte kartki: R. Bieńkowski 40+2′ (TSP Kuloodporni) – A. Bamgbopa 8′ (Legia Warszawa)
      Warta Poznań – Widzew Łódź 0:0
      Wisła Kraków – Legia Warszawa 2:0 (0:0)
      gole: P. Fajtanowski 31′ (K. Grygiel), K. Kapłon 40+2′ (K. Rosiek)
      żółte kartki: M. Łubiarz 33′ (Wisła Kraków), M. Szczepaniak 38′ (Legia Warszawa)
      TSP Kuloodporni Bielsko-Biała – Warta Poznań 2:0 (2:0)
      gole: M. Kabała15′ (bez asysty), D. Dobkowski 17′ (rzut karny)
      żółte kartki: S. Ziółkowski 40′ (TSP Kuloodporni)
      Wisła Kraków – Widzew Łódź 12:0 (6:0)
      gole: K. Kapłon 9′ (K. Rosiek), P. Fajtanowski 15′ (K. Kapłon), K. Grygiel 17′ (M. Łubiarz), P. Świercz 19′ (bez asysty), K. Grygiel 20+2′ (K. Kapłon), M. Łubiarz 20+3′ (K. Rosiek), P. Świercz 23′ (bez asysty), K. Kapłon 25′ (bez asysty), P. Fajtanowski 34′ (bez asysty), K. Kapłon 35′ (bez asysty), K. Kapłon 36′ (K. Grygiel), K. Grygiel 40+1′ (P. Fajtanowski)
    • niedziela 27 czerwca:

    • Warta Poznań – Legia Warszawa 0:3 (0:1)
    • gole: B. Łastowski 18′ (bez asysty), A. Bąk 34′ (bez asysty), B. Łastowski 40+3′ (bez asysty),
      TSP Kuloodporni Bielsko-Biała – Wisła Kraków 2:0 (1:0)
    • gole: R. Bieńkowski 4′ (M. Kabała), K. Wrona 26′ (J. Konieczny)
      żółte kartki: D. Dobkowski 35′ (TSP Kuloodporni)
    • Legia Warszawa – Widzew Łódź 3:0 (1:0)
      gole: B. Łastowski 16′ (bez asysty), B. Łastowski 32 (bez asysty), B. Łastowski (P. Wykrota)
      żółte kartki: M. Pryk 11′ (Widzew), K. Zdzieborski 32′ (Widzew)
      Wisła Kraków – Warta Poznań 2:0 (0:0)
      gole: K. Kapłon 24′ (rzut karny), K. Kapłon 38′ (P. Świercz)
    • TSP Kuloodporni Bielsko-Biała – Widzew Łódź 2:0 (0:0)
      gole: M. Kabała 37′ (bez asysty), S. Ziółkowski 40+4′ (bez asysty)
    • żółte kartki: D. Wieczorek 16′ (Widzew)
  • I turniej sezonu 2021 – Poznań Stadion UAM

  1. Wisła Kraków
  2. Legia Amp Futbol
  3. Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała
  4. Warta Poznań
  5. Widzew Łódź Amp Futbol

   więcej o turnieju >>>

  • Król Strzelców Turnieju: Bartosz Łastowski (Legia Warszawa)
  • Najlepszy Zawodnik Turnieju: Krystian Kapłon (Wisła Kraków)
  • Najlepszy Bramkarz Turnieju: Przemysław Nadobny (Warta Poznań)
  • sobota 24 kwietnia:

    Warta Poznań – Widzew Łódź 5:0 (2:0)
    gole: M. Oleksy 6′ (D. Nowak), D. Nowak 11′ (M. Moroz), D. Nowak 21′ (D. Kaczmarek), R. Kowalski 38′ (rzut karny), T. Sokol 39′ (bez asysty)
    żółte kartki: S. Plicha 35′ (Widzew Łódź), A. Olszewski 36′ (Widzew Łódź)
    Legia Warszawa – TSP Kuloodporni Bielsko-Biała 1:1 (1:1)
    gole: B. Łastowski 3′ (J. Kożuch), M. Kabała 19′ (bez asysty)
    żółte kartki: A. Bamgbopa 19′ (Legia Warszawa), S. Ziółkowski 27′ (TSP Kuloodporni Bielsko-Biała), T. Miś 28′ (TSP Kuloodporni Bielsko-Biała), M. Kabała 36′ (TSP Kuloodporni Bielsko-Biała), K. Wrona 40’+3′ (TSP Kuloodporni Bielsko-Biała), R. Bieńkowski po spotkaniu (TSP Kuloodporni Bielsko-Biała), M. Ślusarczyk po spotkaniu (Legia Warszawa)
    Wisła Kraków – Widzew Łódź 2:0 (1:0)
    gole: K. Grygiel 2′ (K. Rosiek), K. Kapłon 30′ (P. Fajtanowski)
    Warta Poznań – Legia Warszawa 0:4 (0:0)
    gole: B. Łastowski 31′ (M. Ślusarczyk), A. Bąk 38′ (M. Ślusarczyk), B. Łastowski 40’+1′ (bez asysty), J. Kożuch 40’+2′ (A. Bamgbopa)
    Wisła Kraków – TSP Kuloodporni Bielsko-Biała 5:0 (2:0)
    gole: K. Kapłon 17′ (bez asysty), P. Fajtanowski 20′ (K. Kapłon), K. Kapłon 24′ (bez asysty), K. Grygiel 29′ (K. Kapłon), K. Kapłon 34′ (T. Pytlowski)
    żółta kartka: S. Ziółkowski 16′ (TSP Kuloodporni Bielsko-Biała)

    niedziela 25 kwietnia 

    Legia Warszawa – Widzew Łódź 9:0 (3:0)
    gole: B. Łastowski 11′ (A. Medviediuk), B. Łastowski 18′ (J. Kożuch), J. Kożuch 20’+1′ (B. Łastowski), B. Łastowski 30′ (bez asysty), M. Sadłowski 31′ (B. Łastowski), A. Stanecki 32′ (M. Sadłowski), M. Sadłowski 34′ (Y. Susch), Y. Susch 37′ (bez asysty), A. Medviediuk 40’+1′ (M. Sadłowski)
    żółte kartki: D. Wieczorek 4′ (Widzew Łódź), D. Wieczorek 20’+1′ (Widzew Łódź)
    czerwona kartka: D. Wieczorek 20’+1′ (Widzew Łódź)
    Warta Poznań – Wisła Kraków 0:1 (0:1)
    gole: K. Rosiek 9′ (K. Grygiel)
    żółta kartka: M. Warakomski 28′ (Warta Poznań)
    Widzew Łódź – TSP Kuloodporni Bielsko-Biała 1:3 (0:1)
    gole: P. Skorka 12′ (P. Mizera), M. Kabała 21′ (T. Miś), S. Plicha 28′ (rzut karny), P. Skorka 36′ (K. Wrona)
    żółta kartka: D. Wieczorek 4′ (Widzew Łódź)
    Wisła Kraków – Legia Warszawa 1:0 (0:0)
    gole: K. Grygiel 36′ (P. Fajtanowski)
    żółte kartki: M. Guszkiewicz 15′ (Wisła Kraków), A. Bąk 20′ (Legia Warszawa)
    Warta Poznań – TSP Kuloodporni Bielsko-Biała 0:5 (0:2)
    gole: M. Kabała 6′ (T. Miś), T. Miś 18′ (M. Kabała), M. Kabała 29′ (D. Dobkowski), D. Dobkowski 34′ (R. Bieńkowski), T. Miś 40′ (S. Ziółkowski)
    żółta kartka: B. Skrzypek 5′ (Warta Poznań)

Projekt współfinansowany ze środków: