forBET otrzymał aż 6 nominacji do Nagród Bukmacherskich 2021

Eksperci branży zakładów bukmacherskich z portalu LegalniBukmacherzy.pl po raz kolejny przyznali nominacje do polskich „Nagród Bukmacherskich”. Statuetki za rok 2021 zostaną wręczone na uroczystej gali, która odbędzie się 25 stycznia w Warszawie. Sponsor reprezentacji Polski Amp Futbol, firma forBET, otrzymał aż 6 nominacji. Nasz partner może także zwyciężyć w siódmej kategorii, dzięki głosowaniu na nagrodę użytkowników.

Tegoroczna gala „Nagród Bukmacherskich” ponownie odbędzie się w ramach uroczystego wydarzenia stacjonarnego, które będzie jednocześnie okazją do spotkania przedstawicieli legalnych w Polsce firm bukmacherskich. Jest to powrót do takiej konwencji, ponieważ poprzednia edycja odbyła się w formule online ze względu na ograniczenia związane z pandemią. forBET w ubiegłorocznej edycji zwyciężył w kategoriach „NAJWYŻSZE KURSY” i „NAJLEPSZY MARKETING”. W edycji za rok 2021 dorobek może być jeszcze większy.

Razem z ogłoszeniem nominacji wystartowało także głosowanie na nagrodę użytkowników. Zachęcamy do głosowania na naszego partnera. Na stronie z możliwością wyboru ulubionego bukmachera, można się także zapoznać z argumentacją do wszystkich nominacji.