ForBET, oficjalny partner reprezentacji Polski Amp Futbol, z prestiżową nagrodą!

Reprezentacja Polski Amp Futbol potrzebuje wsparcia silnych partnerów. Do tego grona niewątpliwie należy forBET. Legalny, polski bukmacher został doceniony na prestiżowej gali bukmacherskiej, która odbyła się w warszawskim hotelu InterContinental.

Głównym ambasadorem ampfutbolowej reprezentacji Polski jest sam Robert Lewandowski, kapitan pierwszej kadry, a także gwiazda Bayernu Monachium. Biało-czerwona drużyna może jednak liczyć na wsparcie nie tylko piłkarskiej talentu światowego formatu, ale również swoich partnerów, którzy, co ważne, doceniani są w branżach, w których się specjalizują.

Kibiców ampfutbolu w Polsce może cieszyć nie tylko fakt, że oficjalnym partnerem kadry jest czołowy, polski bukmacher, ale również to, że jego działania doceniane są w branży, w której się specjalizuje. Na warszawskiej gali Legalnych Bukmacherów, forBET nominowany był w aż sześciu kategoriach, co jest ogromnym wyróżnieniem: Najlepszy Bukmacher, Najlepsze Kursy, Innowacja Roku, Najlepszy Marketing, Najlepsza Kampania Społeczna, Najlepsza Aplikacja Mobilna i Najlepsze Kursy. Po główne statuetki sięgnął w dwóch ostatnich.

Tym samym forBET został wyróżniony za stworzenie intuicyjnej wersji mobilnej swojej oferty, a także okazał się bezkonkurencyjny, jeśli chodzi o wysokość kursów. Co ciekawe, w tej drugiej główną nagrodę zdobył po raz drugi z rzędu. Na stronie legalnibukmacherzy.pl można znaleźć dokładne uzasadnienie wyboru, powody, dla których forBET zostawił w tyle swoich konkurentów z branży, ale też galerię zdjęciową z gali.

Dodajmy, że forBET całkowicie legalnie działa na polskim rynku od lipca 2016 roku. Wtedy też uzyskał licencję Ministerstwa Finansów. Od samego początku jest zaangażowany w rozwój sportu w naszym kraju. Poza reprezentacją Polski w Amp Futbolu, wspiera również żużlowców, piłkarzy ŁKS-u Łódź, którzy na co dzień rywalizują w ekstraklasie, a także Polski Związek Tenisowy.